Ana Sayfa / Uzmanlar / Uzman

Aliye Gündoğar

Psikiyatrist

Aliye Gündoğar

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Psikiyatri ihtisasını Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapmıştır. Batman Bölge Devlet Hastanesi’ nde zorunlu hizmetini tamamladıktan sonra İstanbul' da özel hastanelerde çalışmıştır. Haliç Üniversitesi' nde öğretim üyeliği yapmıştır.

İstanbul Psikanaliz Eğitim, Araştırma ve Geliştirme Derneği (PSİKE)’ nde, 2 yıl süreyle Psikanaliz Seminerleri ve Vaka Sunumları Eğitimlerine katılmıştır. Cinsel Eğitim Tedavi ve Araştırma Derneği (CETAD)’nde, Cinsel İşlev Bozuklukları Eğitimi ve EFTA (The European Family Association)' ya üye İlişki Psikoterapileri Enstitüsü (İPE)'nde 500 saatlik Aile ve Çift Psikoterapisi eğitimini tamamlamıştır.

Halen Nişantaşı'nda bulunan muayenehanesinde ve merkezimizde hastalarını kabul etmektektedir. Bahçeşehir Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programında ders vermektedir.

Dr Aliye Gündoğar'ın ilgi alanları; Psikiyatrik Hastalıklar (Panik Bozukluk, Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Sosyal Anksiyete Bozukluğu, Özgül Fobiler, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Depresyon, Bipolar Bozukluk, Psikotik Bozukluklar...)

Bireysel Psikoterapi

Çift ve Aile Terapisi

Ergenlik Dönemi SorunlarıMakaleler

Alanların yüklenebilmesi için; öncelikle Kim için? seçeneği seçilmelidir.

Saatlerin yüklenebilmesi için; öncelikle Hangi gün? seçeneği seçilmelidir.