Hakkımızda

Tarihçemiz

2013’ te özel eğitim ve psikolojik danışmanlık alanlarında 10 yıla yakın bir süredir çok sayıda kişi ve kuruma hizmet vermiş olan psikoterapist Özkan Kenarlı ve Özel Eğitim Uzmanı Fatih Çabuk tarafından kurulmuştur.

Kuruluşundan itibaren bilimselliği, kaliteyi, sevgiyi ve güveni temel değerler olarak benimseyen ÇADEM PSİKOLOJİ, doğumdan yaşlılığa, çocuk, ergen, yetişkin, anne, baba, bireylerin karşılaştığı, zorlandığı veya çözemediği kişisel, ailesel, eğitsel, psikolojik konular ve kurumsal Danışmanlık alanında, uzmanlığı, kalitesi hizmetleriyle fark yaratan öncü bir kuruluştur.

Vizyonumuz

ÇADEM; eğitim, gelişim, psikoloji, psikolojik danışmanlık ve özel eğitim alanlarında yaratıcı bilimsel programlar ve uygulamalar geliştirir. Bu program ve uygulamaların insancıl, önleyici, çeşitli ve kaliteli olmasını temel alır. ÇADEM alanın ve sektörün iyileştirilmesini ve geliştirilmesini ilke edinir. Çocuğa, aileye ve topluma bütüncül faydalar yaratmak her zaman ve her koşulda sürekli hedefidir.


Misyonumuz

Gelişim, verimlilik, süreklilik, liderlik, kalite ve memnuniyet değerleri ile Gelecekteki Türkiye’nin dünya çapındaki hedefine inovasyon değerleri ve başarılarıyla katkıda bulunan toplum ruh sağlığını geliştirme misyonuna sahip ÇADEM Psikoloji, ruh sağlığı uzmanları, öğrencileri, ilgilileri, hasta ve danışanları için çözümler sunan öncü bir organizasyondur.