Zeynep Çetindağ

Klinik Psikolog

Uzmanlık alanları: Bireysel Terapi

Zeynep Çetindağ

Zeynep Çetindağ, lisans eğitimini Koç Üniversitesi Psikoloji Bölümünde, Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimini ise Bahçeşehir Üniversitesinde tamamlamıştır. Yüksek lisansı boyunca süpervizyon altında, yetişkinlerle psikodinamik yönelimli psikoterapi yapmıştır. Tez çalışmasında ilişkisel ihtiyaçların doyumu, suçluluk ve utanç duygusu ve narsistik eğilim arasındaki ilişkiyi araştırmıştır.

Klinik stajlarını Fransız Lape Hastanesi, Humanite Psikiyatri Tıp Merkezi, YDY Danışmanlık ve Güzel Günler Kliniği ve Günışığı Çocuk Merkezinde yaparak klinik deneyim kazanmıştır. Psikoloji Enstitüsünden MMPI ve Klinik Testler eğitimini, Rorschach ve Projektif Testler Derneğinden ise Rorschach ve Projektif Testler eğitimini almıştır. Lacancı psikoterapi ile ilgilenmekte ve bu alanda seminerlere katılmaktadır. 2020 yılından itibaren aktif olarak danışan gören uzmanımız, çalışmalarını yetişkinler ile ve psikodinamik yaklaşımla sürdürmektedir.  

Çalışma alanlar; depresyon, anksiyete bozuklukları, sosyal kaygı, ilişki sorunları, öfke kontrolü, fobiler ve psikosomatik problemler başlıca çalışma alanlarıdır.

Randevu Al

Lütfen önce alan ve uzman seçiniz, ardından tarih seçerek, açılan saat listesinden uygun saat aralığını seçiniz.

Alanların yüklenebilmesi için; öncelikle Kim için? seçeneği seçilmelidir.

Uzmanların yüklenebilmesi için; öncelikle Hangi alanda? seçeneği seçilmelidir.

Takvimin yüklenebilmesi için; öncelikle Kim için? seçeneği seçilmelidir.

Saatlerin yüklenebilmesi için; öncelikle Hangi gün / saat? seçeneği seçilmelidir.