Özkan Kenarlı

Dr. Psikolojik Danışman & Psikoterapist & Logoterapist

Uzmanlık alanları: Çift Aile ve Evlilik Terapisi , Bireysel Terapi , Ergen Danışmanlığı (12-17 yaş)

Özkan Kenarlı

Özkan Kenarlı lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Rehberlik ve Psikoloji Danışmanlık bölümünde 2001 yılında tamamlamıştır. 2004-2007 yılları arasında yüksek lisansını tamamlayarak, 2009 yılında İnönü Üniversitesi’nde başlamış olduğu doktora programını tamamlamıştır.  İsrail’de bulunan “Viktor Frankl Institute of Logotherapy” de 2011-2014 yılları arasında Logoterapi alanında eğitim almıştır.

Psikoterapi yaklaşımı, Bilişsel Davranışçı psikoterapi ile varoluşçu psikoterapiyi temel alır. Bunların yanında, madde bağımlıların yalnızlık düzeyleri ile kullandıkları maddeler arasında ilişkiyi inceleyen araştırmayı yapmış. Arkadaşlarını kaybeden öğrencilerinin yas süreçlerine ilişkin grup terapilerini yönetmiştir.

2014 yılında Çadem Psikoloji’yi kurmuştur. Halen Çadem Psikoloji'de psikoterapist ve yönetici olarak görev yapmaktadır. 2014-2015 yılları arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Rehberlik ve Psikoloji Danışmanlık bölümünde çeşitli dersler vermiştir. ABD/Texas’da bulunan Viktor Frankl Institute of Logotherapy tarafından onaylanmış olan ve logoterapi alanında eğitmenlik yetkisini veren “Diplomate in Logotherapy” ünvanını almıştır. 

Çalışma alanı, ergen ve yetişkinlerle bireysel psikoterapi uygulamalarıdır.


Randevu Al

Lütfen önce alan ve uzman seçiniz, ardından tarih seçerek, açılan saat listesinden uygun saat aralığını seçiniz.

Alanların yüklenebilmesi için; öncelikle Kim için? seçeneği seçilmelidir.

Uzmanların yüklenebilmesi için; öncelikle Hangi alanda? seçeneği seçilmelidir.

Takvimin yüklenebilmesi için; öncelikle Kim için? seçeneği seçilmelidir.

Saatlerin yüklenebilmesi için; öncelikle Hangi gün / saat? seçeneği seçilmelidir.