Ana Sayfa / Çift, Aile & Evlilik Terapisi

Çift, Aile & Evlilik Terapisi

ÇADEM Psikoloji; uzman personeli ile her zaman yanınızda...

Çift, Aile & Evlilik Terapisi

Çift, Aile & Evlilik Terapisi

Çadem Psikoloji bünyesinde bireysel olarak ilişki sorunları ile çalışılabileceği gibi, çiftlere ve ailelere yönelik de psikolojik danışmanlık hizmeti verilmektedir Çift ve aile terapisi bireysel terapiden daha çok ilişkiye odaklı terapi şeklidir. İlişkideki çıkmazlar ve ilişki için problem olan davranışlar üzerine çalışan değişim ve gelişimi sağlamak adına, aileler ve çiftler arasındaki yakın ilişkinin çalışıldığı , Ben kavramını biz kavramına dönüştürülmeye çalışıldığı bir psikoterapi türüdür.

Çift Terapisinden Kimler Yararlanabilir?

Birbirinden farklı iki insanın evlenerek paylaştıkları hayat, güzel olduğu kadar stres yaratıcı da olabilmektedir. Çift ve evliliklerde yaşanılan duygusal tıkanıklık, uyumsuzluk ve sorunlar derin hayal kırıklığı ve sonrasında tatminsizlikler yaratır. Bu problemlerle baş edemeyen tüm çiftler, ilişkilerinin devamını sorgulamak veya olumsuz gidişi durdurmak için profesyonel yardıma ihtiyaç duyulabilir.

Çift, Aile & Evlilik Terapisi Alanları

İletişim Problemleri, İlişkide Kültürel Farklılıklar, Evlilikte Kültürel Farklılıklar, Kıskançlık, Aldatma / Aldatılma Problemleri, Boşanma Süreci, Geniş Aile Sorunları, Mahşerin Dört Atlısı, Aile İçi Şiddet, Eşlerin Uyumu

Bilgi almak için bize ulaşın.

Alanında uzman personelimizden randevu almak, sorularınıza kısa yoldan çözüm bulmak için aşağıdaki butonu kullanarak bize ulaşın. Profesyonellerimiz ile görüşerek tüm sorunlarınıza akılcı çözümler bulursunuz.

İletişim